На Бережанщині жінка на мопеді потрапила у ДТП і їй відірвало палець

Опубліковано:
10 Березня, 2026 о 08:10

Про аварію з потерпілими надійшло повідомлення 6 березня близько 15:00 на спецлінію Бережанського відділу поліції.

Про це повідомляє поліція Тернопільщини.

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що жителька міста Підгайці 1962 року народження, керуючи мопедом Honda Dio, не обрала безпечної швидкості та допустила зіткнення із припаркованими автомобілями Citroen та Volkswagen.

У результаті удару жінку з травматичною ампутацією пальця та іншими тілесними ушкодженнями госпіталізували до медзакладу.

На Тернопільщині у аварії загинув 19-річний водій мотоцикла

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #аварія, #Бережанщина, #ДТП, #підгайці
Статті
Інтерв'ю
Іванна Гриців
20:12, 21 Червня, 2026

Волонтерство, пам’ять і сила слова: історія Іванни Гриців з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: