На Бережанщині жінка на мопеді потрапила у ДТП і їй відірвало палець
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 10 Березня, 2026 о 08:10
23.06.2026
04:29:56
Про аварію з потерпілими надійшло повідомлення 6 березня близько 15:00 на спецлінію Бережанського відділу поліції.
Про це повідомляє поліція Тернопільщини.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що жителька міста Підгайці 1962 року народження, керуючи мопедом Honda Dio, не обрала безпечної швидкості та допустила зіткнення із припаркованими автомобілями Citroen та Volkswagen.
У результаті удару жінку з травматичною ампутацією пальця та іншими тілесними ушкодженнями госпіталізували до медзакладу.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026