Агенство моделей Empire of Models та газета Ria плюс та сайт 20 хвилин організували перший конкурс в місті Тернополі ” Місіс Тернопіль 2015 ” в якому брали участь жінки віком від 30 до 46 років . Красуні дефілювали у різних нарядах українських дизайнерів та виробників! Перше місце отримала Тетяна Онищук, друге місце отримала Наталя Агеєва та третє місце отримала Олена Франків!
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона