26 вересня, під час традиційного ранкового об’їзду міста, очільник Тернополя Сергій Надал побував на вул. Малишка, 1. Там триває ремонт даху.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами міського голови, раніше мешканці цього будинку скаржилися на протікання покрівлі, тому міська рада прийняла рішення зробити там капітальний ремонт із заміною шиферу на металочерепицю.
– Зараз там тривають роботи по ремонту даху. Раніше ми отримували скарги від мешканців даного будинку щодо протікання покрівлі тому враховуючи скарги тернополян було прийняте рішення виділити кошти і зробити капітальний ремонт даху. Наразі дах з старого шиферу повністю замінений на металочерепицю, завершуються роботи по гідроізоляції. Ремонт завершать в межах двох тижнів, – розповів Сергій Надал.
Додамо, що у місті також триває ремонт покрівель на вул. Малишка, 1, вул. Бр.Бойчуків, 7 та бул. Т.Шевченка, 33. А загалом цього року вже капітально відремонтували 24 покрівлі.