Другий призер попередньої парламентської кампанії у Тернополі очолить виборчий список Української Галицької Партії до міської ради.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Кажуть, що до цього кроку одного із засновників місцевої Самооборони Івана Ковалика спонукало розчарування у діючих політичних проектах. Напередодні молодий політик проводив консультації щодо свого балотування від “Самопомочі” та “Укропу”, однак не знайшов спільних точок дотику. Не виключено, що майданівця Ковалика здивувала невідповідність між телекартинкою та реальним життям цих партій.
Очевидно тому громадський активіст після довгих вагань наважився піти в новий політичний проект, який пропонує починати будувати Україну з Галичину. До того ж обласну організацію УГП очолює близький побратим Ковалика Іван Велиган.