Активісти тернопільського осередку “Правого сектору” б’ють на сполох – до влади рвуться ставленики режиму Януковича. Аби уникнути люстрації вони відправляються в АТО. Маючи статус учасника бойових дій, старі обличчя працюють над підйомом по кар’єрних сходинках.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Аби зарадити призначенню старого-нового головного юриста Тернопільщини, “Правий сектор” звернувся до Міністерства юстиції, комітету ВР з питань протидії корупції та голови ОДА Степана Барни.
У зверненні йдеться про те, що колишній очільник головного управління юстиції в Тернопільській області Едуард Кольцов хитрістю уникнув люстрації, відправившись на 1 місяць в АТО. Тепер же, стверджує “Правий сектор”, Кольцов знову намагається отримати престижну посаду.