Подорожуючи Тернопілям у прес-турі, представники ЗМІ відкрили для себе чимало нових затишних місць на теренах нашої області.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
Одне з них – ботанічний сад у Кременці. “Краса – це коли все на весні зацвітає”, – коментує заступник директора цього закладу Антоніна Ліснічук. Жінка, яка щороку бачить, як оживає природа навколо, віддала чимало років своєї праці ботанічному саду. Ми поспілкувались з нею і дізнались багато цікавого стосовно того, коли краще завітати у заповідну зону, аби насолодитись краєвидами, які проблеми сьогодні є у цій оазі краси. Детальніше – у відео.