Благодійна організація «Ukraine Charity» із Великобританії та сім’я Макар із США спільно з київським благодійним фондом «Твоя опора» передала гуманітарну допомогу поліклінічному відділенню Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні – два електрокардіографічні комплекси.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як повідомляє заступник головного лікаря з поліклінічної роботи дитячої комунальної лікарні Володимир Кучма, обладнання благодійники передали на суму майже 100 тисяч гривень.
«До нас звернулися тернополяни Андрій та Галя Макар, які зараз проживають у США та запропонували свою допомогу. Оскільки раніше у нашому закладі був один електрокардіографічний комплекс, але він уже зношений, то ми попросили допомогти із придбанням цього обладнання, – розповідає заступник головного лікаря. – Наразі обладнання уже встановлене у поліклінічному відділені, та з їх допомогою лікарі проводять обстеження малих та дорослих дітей щодо діагнозів захворювання серця».