Діти військовослужбовців, які несуть службу у зоні АТО, відправили 7 серпня на відпочинок у Республіку Хорватію. 44 дитини протягом 12 днів діти відпочиватимуть на узбережжі Адріатичного моря на острові Хвар, а також побувають у портовому місті Старий Град, яке розташоване в західній частині острова.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Поїздка відбувається у рамках програми оздоровлення дітей учасників АТО. Організацією виїздів за кордон займається робоча група при обласній державній адміністрації, керівником якої є тимчасово виконувач обов’язків керівника апарату Віктор Шумада.
Він переконаний, що відпочинок дітей буде внеском у те, щоб батьки почували себе більш впевнено та спокійно.
«Ми вдячні нашим іноземним парнерам, які не тільки підтримують нас, а й допомагають вирішити низку проблем, – зауважив Віктор Володимирович. – Ні для кого не секрет, як непросто у сьогоднішніх умовах організувати відпочинок дітей. Однак за кордоном є організації та спільноти, які готові нам у цьому сприяти. Діти військовослужбовців вже побували Польщі, Угорщині, Сербії. Однак робота продовжується. Якщо буде можливість, відправлятимемо дітей за кордон і надалі».
Програма поїдки досить насичена, кажуть організатори. Вона дозволить відпочити і морально, і фізично. До того ж це чудова нагода розповісти про нашу країну, представити її культуру і традиції.
«Нехай бійці, які відстоюють незалежну Україну, знають, що ми – з ними, що про їхніх дітей дбають», – констатував Віктор Шумада.