Діти тернопільських бійців АТО відпочили за кордоном

Опубліковано:
3 Жовтня, 2015 о 11:23

Протягом 2015 року в області на оздоровлення та відпочинок відправили 57 550 дітей шкільного віку, що становить 48,2% від загальної кількості. Найперше це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти із багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти-інваліди, діти, що перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, діти внутрішньо-переміщених осіб, діти воїнів АТО.

 Про це повідомив директор департаменту сім»ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур під час виїзного засідання колегії ОДА, яке провели 30 вересня в Скориківській ЗОШ І-ІІ ступенів „Школа майбутнього” Підволочиського району.

 

«Рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 17 червня 2014 року внесено зміни до обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, а саме передбачено, що за кошти обласного бюджету протягом 2014-2015 років могли бути охоплені оздоровленням та відпочинком діти із Донецької та Луганської областей, діти-переселенці із АР Крим, а також діти учасників антитерористичної операції. Відтак, в області на оздоровлення та відпочинок відправили 137 дітей-переселенців та 314 дітей, батьки яких здійснюють АТО у східних областях України. Завдяки співпраці структурних підрозділів облдержадміністрації із закордонними партнерами вдалося оздоровити дітей, батьки яких є учасниками АТО, у різних країнах Європи, зокрема у Польщі, Угорщині, Сербії, Хорватії, Литві та Грузії. Загалом за кордоном  побувало 202 дітей даної категорії», – зазначив Віктор Мацикур.

 

В області у поточному році розпочали роботу 202 заклади оздоровлення та відпочинку. З них: 9 стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку, 5 дитячих санаторіїв, 182 таборів з денним перебуванням дітей та мовних таборів, 6 таборів праці та відпочинку, 10 наметових містечок. Найбільше охоплено оздоровленням та відпочинком дітей у Теребовлянському, Шумському та Тернопільському районах. В УДЦ «Молода гвардія» оздоровленням та відпочинком охоплено 226 дітей пільгових категорій.

 

На базі обласних дитячих оздоровчих закладів проводили 4 тематичні зміни – для розвитку творчих здібностей – «Таланти Тернопільщини»; для лідерів учнівського самоврядування – «Лідер»; зміни національно-патріотичного виховання «Я – Українець і я – гордий»; для кращих дітей-спортсменів області «Спортивне літо».

 

«Поряд із оздоровленням дітей у стаціонарних та пришкільних оздоровчих таборах проводились інші форми та методи оздоровчих заходів. В період літніх канікул здійснили ряд багатоденних походів, екскурсійних поїздок. Учні залучались до гурткової роботи у позашкільних навчальних закладах, козацьких, сокільських та пластових вишколах. Окрім того, центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» під час літнього оздоровчого сезону в таборах області проведено 120 різноманітних заходів, якими охоплено 13 916 дітей області», – додав Віктор Мацикур.

 

Фінансове забезпечення оздоровчої кампанії 2015 року з різних джерел фінансування становить 16 млн 386 тис. 970 гривень, з них:

– 5 млн 388 тис. 200 гривень – обласний бюджет,

– 2 млн 125 тис. 570 гривень – місцеві бюджети,

– 8 млн 873 тис. 200 гривень залучених коштів (спонсорські, батьківські профспілкові кошти тощо).

 

За кошти обласного бюджету оздоровлено 1341 дитину у оздоровчих закладах Тернопільської.

 

«Ми розпочинаємо підготовку до наступної оздоровчої кампанії.  До початку наступного сезону буде проведено ремонт відповідних приміщень в оздоровчих дитячих закладах області, – зазначив голова ОДА Степан Барна. – Також ми продовжуватимемо та впевнений розширюватимемо співпрацю із закордонними представниками. Обмін досвідом під час відпочинку за кордоном є надзвичайно цінним для наших дітей. Адже окрім оздоровлення вони отримують підсилення своїх національних переконань під час участі у презентаціях України європейцям».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: