Жителям Тернопільщини радять готуватися до холодів. Від середи в області суттєво похолоднішає. Температура повітря знизиться до шести градусів тепла. Також передбачають дощі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Найближчої доби на Тернопільщині метеорологи передбачають теплу погоду. Вдень температура повітря підвищуватиметься до двадцяти двох градусів тепла. Однак до холодної погоди радять бути готовим вже цієї середи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З провалини у дорозі в центрі Тернополя уже «проростають» дерева
«До четвертого жовтня передбачається тепла погода. Температура повітря: вночі 10 – 12 градусів тепла; вдень 20 – 22 градуси тепла. Місцями по області можливі невеликі дощі. Вітер південно-східний 5 – 10 метрів за секунду. З п’ятого жовтня погодні умови в області зумовлюватиме вплив вологих повітряних мас. Відтак очікуємо похолодання. Суттєво знизиться температура повітря. Середньодобовий рівень – 8 градусів тепла. Також по всій території регіону передбачаються опади: місцями сильні дощі», – розповідають в обласному гідрометеоцентрі.
За попередніми прогнозами метеорологів, жовтень буде багатим на опади. Також у цьому місяці може випасти перший сніг.