Бізнес-тренер та американка навчали тернополянок шукати роботу

Опубліковано:
17 Вересня, 2015 о 11:43

У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу “Гармонія” на тему: ”Кар’єра, працевлаштування жінок – досвід очима професіоналів” за участю президента тренінгової компанії “OVITTA”, бізнес-тренера Миколи Сапсана, представниці ТМЖК “Відродження нації” Зоряни Барчук та волонтера “Корпусу Миру” Селіз Веллер.

 «Не має великого значення у якій країні ви проживаєте і скільки у вас дипломів – це другорядні речі, єдине, що є важливим, це те, що ваша кар’єра, успіх та працевлаштування залежить виключно від вас! – такими словами розпочав засідання жіночого клубу Микола Сапсан. – Щоб знайти достойну і оплачувану роботу, людям не вистачає додаткових знань, яких не дають в університетах. Задумайтесь, в якому університеті вас можуть навчити як стати мільйонером? Чи приміром, на якому факультеті вам розкажуть як стати хорошим менеджером з продажів? Вам розкажуть тільки звичайну економічну теорію. Всі інші навики вам доведеться здобувати самостійно».

 

Бізнес-тренер наголосив на тому, що ми самі творимо своє майбутнє, будуємо себе у професії, формуємо свій успіх.

 

«Основні підходи у всіх країнах однакові. Тому, секрети успіху та поради для всіх є універсальними: постійно працювати над собою, удосконалюватись та розвиватись, – додав Микола Сапсан. – Адже і зараз можна дивитись на кризу в країні, занепад економіки та інші негативні явища, пакувати валізи на виїзд за кордон, мотивуючи тим, що тут нічого робити. Проте, можна відключити емоції, по-іншому подивитися довкола та побачити нові потреби ринку, можливості для створення успішного бізнесу тощо».

 

Підтримала думку президента тренінгової компанії “OVITTA” й волонтер “Корпусу Миру” Селіз Веллер.

 

«Я виросла на Алясці, навчалася в університеті Каліфорнії і Колорадо. “Корпус Миру”- це американська програма, де всі волонтери є громадянами США, які зобов’язуються жити і працювати в іншій країні протягом певного періоду часу. Вони не отримують заробітної плати, не мають можливості вибирати країну, для здійснення волонтерської діяльності (це може бути будь-яка країна світу, будь-якого рівня економічного розвитку) , – розповіла волонтер присутнім. – Український “Корпус Миру” був створений у 1992 році і співпрацював з багатьма урядовими та неурядовими організаціями, навчальними закладами. Серед головних цілей “Корпусу Миру”- проведення тренінгів та ознайомлення українців з американською культурою. Я житиму і працюватиму в Тернополі протягом року. В основному буду співпрацювати з Тернопільським міським жіночим клубом “Відродження нації”, але над кількома невеликими проектами попрацюю також і з іншими партнерськими організаціями».

 

Селіз розповіла учасницям про соціальні гарантії, кар’єру, працевлаштування американських жінок.

 

«Жителі США також стикаються з життєвими проблемами, долати які потрібно лише самотужки, нічого їм у житті не дається легко. Наприклад: здобуття професійної освіти – платне, пошук роботи – важкий та клопіткий процес», – додала американка.

 

Сама Селіз, перш ніж отримати омріяну роботу в “Корпусі Миру”, заповнила 60 резюме, з яких лише на 2 отримала відповідь.

 

Здивувала учасниць засідання інформація про те, що декретна відпустка у США триває лише 12 тижнів, яка до того ж є безоплатною.

 

Розповідь Селіс не залишила байдужою жодну з учасниць. Почута інформація не лише зацікавила усіх присутніх, а й дала поштовх до роздумів та дій, розвіяла міф про те, що ”скрізь легко жити, тільки у нас важко”. 

 

«Необхідно цінувати те, що ми маємо, брати позитивні приклади інших та будувати своє майбутнє тут і зараз!», – зазначила одна з учасниць засідання.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: