Біля Будинку Правосуддя на вулиці Князя Острозького пішоходам потрібно оминати автомобілі, щоб пройти по тротуару. Дорогі іномарки припаркували одразу під будівлею, – пише Доба.
Фотографії опублікував у Facebook в спільноті Stupid parking Ternopil (фіксація порушень правил паркування в Тернополі) Юрій Дігай.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, що у Facebook тернополяни створили спільноту Stupid parking Ternopil. Туди жителі міста виставляють фотографії порушників, які порушують правила паркування.