Жителі Тернополя продовжують скаржитися на бездомних собак у місті.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– У дворі будинку по вулиці Л.Курбаса 5, живуть 4 безпритульні пси. Сусіди спочатку підгодовували 1-ну собаку, а тепер їх стало 4,при чому одна з них вогітна. Учора , коли діти гралися на дитячому майданчику, вони почали з гавкотом нападати на них. Якби не дорослі, невідомо що могло би трапитися, – пише тернополянка у соцмережах.