Член “Правого сектора” Борислав Береза, який пройшов до Верховної Ради за “мажоритаркою”, вважає, що Україні потрібно припинити поставки електроенергії на Донбас, а в Крим – поставки продуктів. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.
Перегляньте також:
- У Тернополі відбувся вечір пам’яті Віктора Гурняка з виставкою його фоторобіт
- Колектив ЗУНУ долучився до акції «Підтримай ЗСУ – посади іменне дерево»
“Якщо хтось в уряді збирається постачати безкоштовно електрику у Лугандон і Донбабве (лексика авторська – ред.) з тієї причини, що там перебувають громадяни України, то хочу нагадати, що громадяни України ще живуть і в Києві, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Харкові, Львові, Збаражі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Смілі й на всій іншій території України”, – зазначив Береза.
“І майже всі вони платять податки. Платять за газ, світло й воду. Платять за електрику. Принцип рівності не має винятків. Якщо хтось не платитиме через популістські гасла уряду, то й інші не повинні”, – наголосив він.
“Ми всі рівні. Це загальні принципи. І на догоду чиїхось особистих амбіцій або корисливих рішень змінювати їх не варто. Простіше замінити тих, хто відмовляється від принципів”, – вважає Береза.
Крім того, він зазначив, що Росія зняла всі обмеження на українську продукцію для Криму, що через нестабільність поставок через переправу й щоб уникнути дефіциту продуктів і підвищення цін “влада” анексованого Криму просить у Россільгоспнагляду дозволити українським підприємствам, навіть неатестованим, завозити продукцію до Криму.
“Якщо машини з продуктами підуть із України в анексований Крим, то можна офіційно говорити про здачу національних інтересів. Жодна держава у світі не буде допомагати окупанту утримувати окуповані території”, – заявив Береза.
“Це може статися лише за змовою. Усі компанії, які будуть постачати туди продукти харчування, повинні зазнати фінансових санкцій”, – вважає він.
Член “Правого сектора” обурився: “Ми так часто й голосно вимагаємо, щоб Європа й Америка посилили тиск на Росію й запровадили додаткові санкції, але самі нічого не робимо в цьому напрямку. Це неприпустимо!”.
“Будь-які поставки до Криму можливі лише після повернення Криму до складу України. Історія не знає прикладів, коли протиборчі сторони продовжували активну торгівлю одна з одною. Годі думати про накопичення капіталу, час торгашам задуматися про Україну”, – закликав Береза.