Барна бере в радники Демкуру, а той обіцяє ревізію підприємств Тернопілля

Опубліковано:
15 Квітня, 2015 о 06:05

Про співпрацю з підприємцями області з  метою залучення інвестицій в область йшлося під час наради, що відбулася під керівництвом  голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни 14 квітня. Участь у ній взяли директор департаменту економічного розвитку, міжнародного співробітництва та інвестиційної діяльності Галина Воляник, заступник директора департаменту-начальник управління інвестиційної, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Руслан Кулик, начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Назар Яворський,  віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура, директор компанії «RR Commodities» Сергій Лесняк та голова громадської ради при департаменті  інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Володимир Бурий.

 Степан Барна наголосив на важливості співпраці бізнес-кіл, підприємців та керівництва облдержадміністрації.

 

«Перед нами стоїть ряд важливих завдань.  Це  покращення іміджу області, створення сприятливого  інвестиційного клімату, а відтак і залучення   додаткових коштів для Тернопільщини, – наголосив Степан Барна. – Для цього я готовий виїжджати в райони та на місцях спілкуватися з підприємцями з метою залучення їх до співпраці. Я переконаний, у такому форматі ми виробимо ефективний механізм взаємодії».

 

Також він зазначив, що одним із його радників на громадських засадах стане Тарас Демкура.

 

«У найближчих наших планах – проведення ревізії місцевих підприємств та, за результатами її проведення, визначення підприємців, котрі входитимуть до інвестиційної ради Тернопільщини. Окрім них, до ради мають ввійти представники облдержадміністрації, бізнес-кіл області, фіскальної служби, митниці та громадськості, – зазначив Тарас Демкура. – Я вважаю, що, працюючи таким чином, інвестиційна рада зможе стати ефективним органом для покращення інвестпривабливості Тернопільщини».

 

У свою чергу, Сергій Лесняк зауважив, що Тернопільщина вже викликає зацікавленість у потенційних інвесторів.

 

 «Наша область є територіально близькою до країн ЄС, що підвищує її інвестпривабливість довіру до неї, – підкреслив Сергій Лесняк. – Відтак ми розглядаємо можливість того, що Китай може стати потенційним інвестором для нашого краю. А я допоможу реалізувати задуми та підготувати інвестиційні пропозиції для співпраці з цією країною».

 

Також торкнулися питання функціонування на території області коворкінгового центру.

 

«Уже в червні в Тернополі запрацює коворкінговий центр,  – розповів Володимир Бурий. –  Він дасть можливість молодим, активним та креативний людям реалізувати свої проекти та ідеї. Наразі в Тернополі вже функціонує  стартап інкубатор «Континіум».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ОДА, #степан барна, #Тарас Демкура, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: