На початку року обласна влада наголошувала, що потрібно розбудовувати занедбані за роки незалежності військові містечка, аби було де розмістити контрактників та їхні родини, – пишуть Бережани і Бережанщина.
Перегляньте також:
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
- Поліція охорони Тернопільщини запрошує на роботу операторів пульта
Однак поки що кошти виділили на відбудові лише трьох.
– Зараз проводять роботи із відновлення містечка у Теребовлі та Чорткові, – розповідає т.в.о. командира Тернопільської окремої артилерійської бригади Валентин Козловець. – Паралельно розбудовують і тернопільську військову частину, адже ви пам’ятаєте, в якому стані вона була два роки тому.
Що ж до Кременця та Бережан, де також обіцяли почати роботи із відновлення містечок для військових, то наразі все залежить від коштів. А їх якраз із бюджету на ці об’єкти не виділили.