Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Не оминули на з’їзді і проблемні питання, зокрема, по Тернопільській області. Рішенням з’їзду було усунено з посади та виключення з партії за порушення статуту голову Тернопільської обласної організації Петра Гадза. Підставою для такого рішення послужило самоусунення Петра Гадза від розвитку обласної парторганізації та його відмова готувати партію до місцевих виборів. Очевидно, що Петро Гадз невдовзі сплине в списках якоїсь політичної сили. Місцеві спостерігачі неодностайні в прогнозах. Одні стверджують, що досягнута домовленість з провладним Блоком Порошенка, інші, що у екс-аграрника залишились добрі стосунки як з місцевим осередком “Свободи”, так і з регіоналами.