У Тернополі показали два десятки вертепів на різдвяній імпрезі «Нова радість стала»
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 8 Січня, 2024 о 20:05
22.06.2026
18:15:50
У Тернополі два десятки вертепів показали творчі колективи на різдвяній імпрезі “Нова радість стала”. Дійство відбувалося в одному з торгово-розважальних центрів міста.
Під час виступів вертепів, збирали кошти на потреби Збройних сил України.
«Кожен охочий міг стати не лише глядачем, але й учасником дійства, долучившись до виконання різдвяних коляд. Учасники вертепів допомогли зібрати гроші для українських захисників і заодно, подарувати світлий, святковий настрій тернополянам і гостям міста», – розповіли організатори заходу.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026