Голова Тернопільської облради взяв участь у круглому столі щодо покращення життя громад у час війни

Опубліковано:
27 Вересня, 2022

На запрошення голови Чернівецької обласної ради очільник Тернопільської облради Михайло Головко взяв участь у круглому столі на тему «Російсько-українська війна та її впливи на міжмуніципальне і міжрегіональне співробітництво: механізми та інструментарій розвитку територій». 

Спільно з представниками сусідніх областей, фахівцями з управлінським досвідом, науковцями, практиками, гостями з закордону учасники обговорили практичні стратегії покращення життя громад у час війни.– Ми бачимо, як вся країна об’єднала свої зусилля на допомогу армії, відбувається активна комунікація в напрямку міжрегіонального співробітництва, однак з іншого боку простежується рух в напрямку централізації подібно до країн, де діє жорстка вертикаль і диктатура. Війна внесла корективи в організацію місцевого самоврядування. Тому саме на його підтримку та розвиток спрямовані наші зусилля, – наголосив Михайло Головко.

Він додав, що місцеве самоврядування – це базис, на якому тримається життєдіяльність держави, чим воно активніше і міцніше, тим швидше розвиватиметься країна.

– Влада на місцях є гнучкою, швидкою в прийнятті рішень, ідейною, а відтак і прогресивною, тому потребує підтримки та сприяння. Вкотре порушив питання переходу на економіку українського націоналізму, як єдиного успішного шляху розвитку держави. Дякую організаторам за запрошення, вважаю нашу зустріч конструктивною. Сподіваюся, що усі пропозиції будуть враховані і влада зробить висновки щодо  першочергових дій, – зазначив Михайло Головко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #михайло головко
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: