У Тернополі переселенцям роздали гуманітарну допомоги.
Акцію організував благодійний фонд «За Луганщину». Долучилися до доброї справи ТОВ «Агробізнес» і Фонд Родини Собуцьких. Про це у мережі Facebook написала Olga Sopel:
«Родинам вимушених переселенців, які зараз проживають у нашому краю, роздали набори гуманітарної допомоги. Зокрема від ТОВ «Агробізнес» люди отримали хлібобулочні вироби. Рада, що разом з представниками нашої команди ми взяли участь у цьому благодійному заході та змогли допомогти людям, які цього дуже потребують. Продовжуймо працювати – до перемоги!», – пише Olga Sopel.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/b8e5fce31fd9f8ddb5364f598bbe4002.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/9b8f3daf737b78b77df162777e51dc4d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/ddfd2879fbca13b53cd804e90470087b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2022/09/26/80df9b18edc51ca38877fe8d9494c9d9.jpg)