20 вересня розкажуть про нові можливості центрів Дія.Бізнес у Тернополі та Ужгороді

Опубліковано:
18 Вересня, 2022

20 вересня 2022 відбудеться прес-конференція з нагоди запуску проєктної діяльності центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та Ужгороді.

Центри Дія.Бізнес допомагатимуть у переміщенні підприємств зі сходу та центру України до безпечних районів Тернопільської та Закарпатської областей. Також планується сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевої бізнес-спільноти. Надаватиметься постійна консультативна та освітня підтримка щодо започаткування та ведення бізнесу. 

Крім того, планується створення коворкінгу в Тернополі. Це буде комфортний простір у приміщенні центру Дія.Бізнес у Тернополі для представників креативного сектору з постраждалих від війни міст сходу та центру України.

Проєктна діяльність Центру Дія.Бізнес у Тернополі та Ужгороді виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) 

Прес-конференція відбудеться за участі: 

  • Тернопільської обласної військової адміністрації
  • Тернопільської міської ради
  • Андрія Ремізова, в.о. директора Офісу з розвитку підприємництва та експорту 
  • Оксани Качурівської, керівниці центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі, керівниці проєктного офісу West Ukraine Digital
  • Лесі Кайнер, керівниці центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді

Коли? 20 вересня 2022 року, 12:00

Де? Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі (м. Тернопіль, Бізнес-центр К15, вул. 15 Квітня, 2м)

Подивитися онлайн-трансляцію прес-конференції можна буде на Facebook-сторінці та YouTube-каналі Дія.Бізнес у Тернополі. 

Нагадаємо, центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі відкрито за підтримки Visa. Партнер з безпеки — Ajax Systems. Центр Дія.Бізнес у Тернополі розташований у бізнес-центрі К-15. Регіональними ініціаторами та партнерами стали інтернет-провайдер Колумбус та девелоперська компанія Вібіон. Центр Дія.Бізнес у Тернополі відкрито за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації.

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді створений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і Nokia. Центр в Ужгороді відкрито на базі Ужгородського національного університету за сприяння Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної адміністрації.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Дія.Бізнес
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: