На Тернопільщині 40-річний чоловік привласнив скриньку з пожертвами. Крадія розшукали правоохоронці.
Як розповідають у поліції, про крадіжку повідомила жінка. За її словами, із кафетерію невідома особа викрала скриньку з пожертви для дітей. У скриньці було майже 1000 гривень.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Правоохоронцям вдалося розшукати крадія. Ним виявився 40-річний чоловік, який уже неодноразова вчиняв подібного роду злочини.
За крадіжку чоловікові загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.