Впродовж червня працівники «БМбуд» виконували роботи з ліквідації ямковості та поточні середні і капітальні ремонти. Компанія працює на автошляхах Тернопільської та Івано-Франківської області.
Зокрема, йдеться про капітальний ремонт двох вулиць у Копичинцях: Шашкевича та Лисенка. Минулого тижня там почали виконувати підготовчі роботи і наразі вони продовжуються.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Щодо ямкового ремонту пневмоструменевим методом, то впродовж місяця такі роботи виконували на дорогах: Городище-Зарваниця-Бучач, Бережани-Нараїв-Брюховичі, Галич-Підгайці-Сатанів, Броди-Тернопіль, Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, Тернопіль-Білобожниця та у містах Бучач і Хоростків.
Щодо дороги Бурштин-Калуш, на Івано-Франківщині, то там продовжуються роботи з ямкового ремонту і вкладання тротуару. Також працівники «БМбуд» працюють в напрямку Куровичі-Рогатин, виконуючи там поточний середній ремонт.
У селі Мар’янівка (С201503 від М-19-Мишковичі-Дружба) тривають підготовчі роботи перед проведенням поточного середнього ремонту. Працівники компанії зауважують, що саме у цьому селі вони вперше використали, для регенерації покриття, нещодавно придбаний ресайклер. Такий вид техніки, запевняють у «БМбуд» суттєво покращить якість та швидкість виконання робіт та додають – далеко не всі підприємтсва, які обслуговують автошляхи, можуть похвалитися такою спецтехнікою.
Щодо ремонтних робіт, які на завершальному етапі, то вкладання асфальтобетону закінчили, зокрема, на вул. Шевченка у селі Мужилів (Підгаєцька громада), де фахівці найближчим часом займуться роботамипо укріпленню узбіччя. Також завершується поточний середній ремонт дороги місцевого значення Вікно-Зарубинці (Гримайлівська громада Чортківського і Скалатська громада Тернопільського районів). Там вже постелений асфальтобетон і почалась підготовка до робіт по укріпленню узбіччя і встановлення бордюрів на кільці в селі Вікно.
Також працівники компанії завершили поточний ремонт вулиці Крушельницької у с. Гаї Гречинські, поблизу Тернополя.
Окремо варто зазначити, що «БМбуд» ремонтує міст у Бережанах – там наразі демонтували 8 плит, розкопали 2 опори і, за сприятливих погодних умов, продовжать роботу. Зокрема, заплановано перейти до укріплення підмостового русла бетоном і бетонування опор.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/07/02/9951deaa64a35715a6cd8729f31617f0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/07/02/bce4f6a63a7cd629d6019e60ef4bbfbb.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/07/02/4bf388e3cfaa03262ea49cafdb845b5f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/07/02/8c86ff4867a7626dc055442a8324bad2.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/07/02/1db4bbf31d16bbfffea11e296d35e729.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/07/02/a45cbeff1730b8b9e5df0d39ec9ab8b8.jpg)