«Ремонт заїзду до 28, 29 шкіл, ДЮСШ №1», – таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєстрував 5 квітня Руслан Жаровьский. Зокрема, у тексті петиції йдеться:
«Прохання здійснити ремонт заїзду від вул. Полковника Морозенка до ЗОШ 28, 29, а також комплексної дитячо-юнацької спорт школи №1. Стан покриття жахливий. Люки стирчать в різні боки. Після дощу діти з мокрими ногами. Автомобілі ні виїхати ні заїхати нормально не можуть, адже дорога вузька», – зазначає автор.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.