На Тернопільщині інспектори виявляють 4 порушників, які здійснювали незаконний продаж первоцвітів.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області, на автодорозі М-19 біля населених пунктів Вигода, Сухостав та Оришківці, люди незаконно продавали букети первоцвітів. На порушників склали адмінпротоколи. Людям загрожує штраф у розмірі від 1700 до 3655 грн, а також компенсаційні нарахування заподіяної шкоди у розмірі 62 грн/шт. за незаконне знищення червонокнижних рослин.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, на предмет незаконного збору червонокнижних видів рослин обстежено ботанічний заказник загальнодержавного значення «Яблунівський» та прилеглі до нього території, ботанічну пам’ятку природи місцевого значення «Зеленчанська ділянка», а також лісове урочище «Чистилів» на території Білецької сільської ради, де зростають первоцвіти.