У Тернополі поблизу Збаразького кілька розпочнеться будівництво надземного пішохідного мосту, який з’єднає ЖК «Варшавський мікрорайон» та парк Національного відродження. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Будівництво планують розпочати до кінця 2019 року, без залучення бюджетних коштів, адже влаштовувати надземний пішохідний перехід буде ПП «КреаторБуд». Так, на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради уже підписали угоду між управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології та забудовником.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, раніше мешканці міста на порталі «Єдина система місцевих петицій» зареєстрували петицію щодо будівництва на вказаній ділянці надземного пішохідного моста, але через велику кількість технічні складнощі будівництво переносили.