Працівники Тернопільської обласної бібліотеки для молоді влаштували фестиваль дитинства. Свято пройшло у дворі книгозбірні. Малечу та їх рідних розважили казкові герої Єдиноріг та фіксик Нолик. Під час фестивалю відбувалися ігри, конкурси, боді-арт, спортивні естафети, банси, учасників пригощали солодощами.
Дорослі учасники фесту мали нагоду поспілкуватися з тернопільськими поетами Олександрою Карою та Юрієм Вітяком, а також переглянути фотовиставку Андрія Підгурського “Історія Нового Світу” та фільм “Шляхетні волоцюги”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/07/f294b285a0db801ea73f210cd1e4fd55.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/07/e66cf90b73c24a3499df013be5a62e14.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/07/69175461607c9f200fe32f8a87839fe4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/07/0503c3885b4e40976c860a1ee25430cb.jpg)