На одній із вулиць обласного центру патрульні зупинили вантажівку «MAN», водій якої порушив правила дорожнього руху. Під час розмови із поліцейськими порушник запропонував  їм хараб у розмірі 200 гривень. Це зафіксували бодікамери.

На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група, як вилучила дві купюри номіналом 200 гривень. Водієві із Хмельницької області загрожує штраф від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #поліцейський, #тернопіль, #тернопільські новини, #хабар
Статті
Інтерв'ю
Петро Мороз
15:18, 21 Квітня, 2026

Тернопільський художник Петро Мороз: «Всі ті картини, які в мене є, – оце і є всі радості мої!»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: