Вишнівецька громада, що на Тернопільщині, має цікаві практики зі створення сприятливих умов для розвитку місцевого бізнесу. Саме цим вона якісно вирізняється. Тут побудовано партнерські відносини між владою і бізнесом.
Вони спільно працюють над детінізацією місцевої економіки і подоланням такого явища як «зарплата в конверті». Представники бізнесу розповіли нам, що громада часто проводить для них і охочих розпочати власну справу навчальні безкоштовні тренінги. Це сприятиме самозайнятості населення, створенню робочих місць. І люди, яких ми зустрічали в громаді, цінують це.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
А ще бізнес в громаді тепер охоче платить податки, оскільки бачить, куди громада їх витрачає. В першу чергу – у відновлення соціальної інфраструктури.