У Кременця, ввечері 25 липня, водій збив чоловіка та втік з місця ДТП. Врятувати життя людині так і не вдалося. Від отриманих травм він помер ще до того як приїхала швидка.
Як повідомляє поліція, сорокарічний чоловік разом із сином, перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, переходили дорогу у невстановленому місці. Водій автомобіля не помітив перехожих, хоча дорога була освітлена. Після аварії кермувальник не зупинився і поїхав далі. Через кілька годин його машину знайшли у Почаївському лісі.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
До слова, поки ще не встановили особу водія.