На зупинці “Євроринок” встановили новий мультимедійний монітор. Саме такими екранами планують замінити старі інформаційні дошки з афішами. Адже нові монітори можуть виконувати одразу декілька функцій. Більше в сюжеті дивіться в сюжеті Khrystyna Lutsyk.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Новий мультимедійний монітор встановили на зупинці «Євроринок». На ньому інформація про прибуття громадського транспорту, новини з життя міста та інформаційні повідомлення міської ради. Розробники кажуть, поки проект працює у тестовому режимі. Та якщо тернополянам таке нововведення сподобається, то й в інших район встановлять схожі монітори.
– Поки будемо працювати у тестовому режимі для того, аби точно відтестувати все. Подібні системи без зображення працюють у Тернополі 9 років на зупинках громадського транспорту. Всі вони разом будуть об’єднані в єдину мережу. Місто отримає можливість інформувати населення на 30 зупинках громадського транспорту. На найбільших зупинках, – каже керівник українського інформаційного агентства “Вуличне радіо” Олег Нитка.