Нещастя трапилося у селі Бриків Шумського району. Загиблий лікувався в місцевому медзакладі. Сорокашестирічний чоловік щодня приходив в фельдшерський пункт по ліки. Проте 15 липня він не з’явився і фельдшер вирішила занести медпрепарати йому додому. Вхідні двері були відчинені і коли вона ввійшла, то виявила в коридорі тіло підопічного.
При попередньому огляді на тілі померлого судово-медичний експерт виявив сліди насильницької смерті, а саме синці та кров. А приблизний час смерті – субота, 13 липня близько 18:00.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
– Як з’ясувалося під час розтину, смерть наступила внаслідок нанесення множинних тілесних ушкоджень в різні ділянки тіла. І одразу оперативники почали пошук людей, які могли вчинити цей жахливий злочин, – розповідає Степан Яцух, заступник начальника ГУНП в Тернопільській області.