У Тернополі завершили прокладання велосипедної та бігової доріжки на вул. Чумацькій. Загальна протяжність доріжки, яка розпочинається від закладу «Riverside club» і закінчується біля ресторану «Хутір, складає 670 м.
Як зазначає міський голова Сергій Надал, особливістю нової доріжки є те, що вона є відокремлена від проїжджої частини та проходить лісом, що гарантуватиме безпеку для бігунів і велосипедистів та забезпечуватиме комфортний проїзд автотранспортом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, велосипедна та пішохідна доріжка влаштована шляхом пошарового відсипання щебеню та суміші з піску і цементу (гарцовки).