16 липня 2019 року нас очікує історична подія – набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Саме тому в усіх містах України відбудуться акції «Мова об’єднує» на підтримку цього закону.
У Тернополі флешмоб відбудеться 16 липня о 20:00 на Театральній площі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Акція, за словами організаторів, проходитиме без політичної символіки.
«16 липня – це наше свято, свято мільйонів людей, об’єднаних українською мовою, – йдеться у повідомленні. – І ми відзначимо його разом, на Сході й на Заході, у Києві і маленьких містечках, в соцмережах і на вулицях. Поширте цю подію, запрошуйте друзів відзначити цей день разом. Ставте тематичні рамки на аватарки! Та приходьте на акцію!».