Бережанський музей ім. Б. Лепкого відкрив виставку під назвою «Україно, рідний краю, Вітчизно моя свята!». Слова із вірша Богдана Лепкого невипадково стали назвою експозиції, адже виставка присвячена 147-ій річниці від народження письменника, а також Дню Конституції України.
У виставковій залі виставили полотна відомих художників Тернопілля, на яких зображено краєвиди України.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Крім того, музейникам влаштували справжній сюрприз – Володимир Поворзник подарував музею портрет братів Богдана та Лева Лепких та книгу Володимира Окаринського “Тернопіль: місто, люди, історія”.