У Тернополі відбулася зустріч із довгостроковими спостерігачами Канадської Місії (СANADEM) зі спостереження за виборами Президента та парламенту України у 2019 році. Основні питання, які обговорили поліцейські з представниками СANADEM: перебіг передвиборчої кампанії, основні порушення та готовність до проведення виборів.
Спостерігачі активно цікавилися правопорушеннями під час виборчої кампанії. Адже станом на 5 липня їх зафіксовано 45. Найбільш поширене порушення — розміщення на білбордах агітаційних матеріалів кандидатів у народні депутати без зазначення необхідних вихідних даних.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/07/06/bafce32481b20cddc025f641a85a45ca.jpg)
Як зазначив Олександр Богомол, для того аби уникнути правопорушень виборчого законодавства, вони активно співпрацюють з громадськими організаціями, представниками політичних партій, особами, відповідальними за вибори. Вони врахували усі недолі роботи під час попередніх президентських виборів. Тому, під час парламентських виборів, на п’ятьох округах, працюватимуть слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, криміналісти, групи резерву спецпідрозділів. Також, ініційовано облаштування паркувальних місць поблизу окружних виборчих комісій та місць для відпочинку у день голосування, аби уникнути черг під час здачі виборчої документації.
До слова, учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю та обмін інформацією.