Він – чемпіон, патріот і фахівець, якого підтримують людина-легенда Арнольд Шварцнеггер та вірний побратим, голова Київської міської державної адміністрації, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– У Тернополі від одномандатного округу № 163 балотується Ігор Побер – кандидат від «УДАРу». Це – людина, яка працює на благо України. У нього є чіткі та непохитні принципи, які допомагають у розбудові держави, – вважає Віталій Кличко.
Довідка: Побер Ігор Миколайович народився у 1968 році, навчався У ТНПУ ім. В. Гнатюка та ТАНГ (ТНЕУ). Одружений, має дітей. Голова Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР». Багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з бодибілдингу і пауерліфтингу. Віце-президент федерації бодибілдингу України.