Степан Барна вважає, що молодь має бути широко залучена до процесів державотворення, з нею треба максимально спілкуватися, її треба чути. Тому він зустрівся з представниками молодіжних організацій, аби обговорити питання, які їх найбільше турбують. Також участь у розмові взяв заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема та мер Тернополя Сергій Надал.
Під час розмови йшлося про підтримку молодіжних ініціатив та участь у євроінтеграційних процесах.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як вважає кандидат у народні депутати України Степан Барна, саме завдяки молодіжному ентузіазму відбувалися вирішальні події у державі.
– Починаючи від революції на граніті наша молодь проявляла зацікавленість у майбутньому своєї країни. Після Революції Гідності молоді люди стали локомотивом добровольчих загонів, Збройних Сил України та волонтерських угрупувань. Очевидно, що наша молодь є готова брати на себе відповідальність та творити прогресивну європейську державу. Тому таких людей необхідно максимально залучати до прийняття важливих рішень у країні. Я закликаю молодь разом будувати країну», – зазначив голова Тернопільської ОДА (2015-2019 рр.), кандидат у народні депутати України по округу №163 Степан Барна. Також він додав, що до політичної партії “Європейська Солідарність”, яку він представляє входять і представники ініціативної молоді, і досвідчені політики.
«Переконаний, що такий робочий симбіоз є запорукою успішної роботи у парламенті. Оскільки саме поєднання молодіжного запалу з розважливим розумом зможе підтримувати подальший розвиток держави. Лише разом ми зможемо привести нашу країну до ЄС, а це гарантує добробут, економічні та соціальні стандарти європейського рівня в Україні», – підкреслив Степан Барна.
«Очевидно, що наша молодь є готова брати на себе відповідальність та творити прогресивну європейську державу. Тому таких людей необхідно максимально залучати до прийняття важливих рішень у країні».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/04/6cc2aa2fd30281b5af0371047d7ade2d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/04/df11ba57376262e4c8477efb14d912e8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/04/a8f00458387b2e3944312cdb261ab832.jpg)