День Конституції з Президентом. Екс-глава держави Петро Порошенко сьогодні на Тернопільщині. По дорозі у славне місто Зборів, зупинився в с. Оліїв, де розташована реконструйована, «кольорова» школа, біля якої свій час полюблять проводити місцеві дітки. Малеча та їх батьки не приховували емоцій від зустрічі з Петром Олексійовичем.
«Ми надіємося на нього і віримо, що він не дасть «продати» країну. Дякуємо Порошенкові, бо він був найкращий Президент» – поділилась думками мешканка Олієва п.Мирослава.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В свою чергу Петро Порошенко розповів про команду з якою йде на вибори до Парламенту та запевнив, що продовжуватиме європейський курс та захист цілісності країни.
«Дякую вам за те, що п’ять років ми разом з вами будували незалежну вільну українську державу. Незалежність ми відновили у 1991 році, а незалежну державу почали будувати лише у 2014-ому. Армію збудували, яка є гарантією нашою спокою. Велика честь нашим героям, у тому числі і з тернопільського краю. Ми маємо відстоювати разом ці цінності, які є важливими для кожного українця, і не маємо допустити реваншу проросійських сил. Будемо разом стояти на позиції – що Україна – це сильна європейська самостійна держава. Наша мета – євроасоціація та вступ України до НАТО», – наголосив Петро Порошенко.
Зазначимо, в селі Оліїв на минулих президентських виборах мешканці проголосували саме за Порошенка і надалі сьогодні висловлюють йому підтримку, а також своєму кадидату-мажоритарнику Тарасові Юрику («Європейська Солідарність»), Діючий нардеп ніколи не зраджував державницьким цінностям та відстоював інтереси своїх виборців.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/28/c8f2980a611c283a42bacc64b82c4240.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/28/fc337f36682f1ae9f7ded4464174fe72.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/28/da2c989cadcdb66a0001557f3a949291.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/28/dee5f745df753eed868b41f0df6e6bca.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/28/ab30059057f3f943129c98ef91ee11f6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/06/28/edb77b09d5fc4efa7b6082839573e923.jpg)