У Тернопільській області знову вивили порушення правил передвиборчої агітації. Як повідомляє ГУНП, у продовж доби, разом із представниками громадського руху «Опора» у Теребовлянському районі та в місті Тернополі було знайдено порушення, а саме, на вуличних білбордах кандидатів у народні депутати не було вихідних відомостей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До Теребовлянського відділу поліції надійшло вісім повідомлень про розміщення агітаційної реклами реклами з порушенням виборчого законодавства.Зокрема, не було вказано відомостей про замовника, установу, яка здійснила друк, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, що суперечить закону України «Про вибори народних депутатів України».
У Тернополі зафіксували 5 таких випадків. Три із них були розміщені на масиві «Сонячний» та два – на мікрорайоні Східний.
До слова, за подібні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність.