Непереможний рукоборець з Кременця Андрій Пушкар за життя не дочекався відзнаки Заслужений тренер України, лише за кілька місяців після трагічної загибелі його відзнаку отримає дружина Світлана Пушкар, – пише Реально.
“Доля так розпорядилась, що Андрій Пушкар не зможе особисто отримати свою відзнаку – звання Заслуженого тренера України. Вона лежить у мене на столі і тільки кілька людей знають як важко було продертись через бюрократичні перепони та людський фактор.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Я дякую всім в Мінмолодьспорті та нашому управлінні спорту, що ця справа таки завершилась і я матиму змогу віддати дружині Андрія Світлані Пушкар це посвідчення та значок.
Пишу тут про це тільки тому, що багато людей знають, що ця справа була незавершена. Тепер все це вже в історії, яку маємо пам’ятати” – написав Віктор Мацекур.