Ми потопаємо в боргах перед зовнішніми кредиторами. Реформи діючої влади не дають бажаних результатів. А щороку нашу країну залишає близько мільйона громадян – загинає пальці Юлія Тимошенко.
Панацею для України сьогодні лідер «Батьківщини» презентувала у Тернополі. Йдеться про «Новий курс України». Це аптечка невідкладної допомоги для нашої країни, заявляє Юлія Тимошенко.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ