Уже до кінця листопада у Тернополі можна буде користуватись “Карткою тернополянина”. Зі слів начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігоря Мединського, понад 70% маршруток міста технічно обладнані та готові працювати з електронним проїзним квитком. Та й понад 45 тисяч тернополян вже подали заявки на оформлення «Соціальної картки тернополянина».
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Рішення про дату впровадження диференційованого тарифу на проїзд прийматиметься на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.
Нагадаємо, що «Соціальна картка тернополянина» дасть змогу тернополянам їздити за дешевшим тарифом у маршрутках та тролейбусах міста, а також згодом отримувати знижку на інші муніципальні послуги.