Панахида за відомим лікарем Олександром Харою, відбудеться сьогодні, 30 серпня о 20 год. в дома за адресою с. Смиківці, вул. Незалежності, 22.
Прощання та похорон розпочнеться завтра о 10 год.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/08/29/cb0463eecd7a30aad9a10dad079fa1ba.jpeg)
Довідка.
Олександр Іванович Хара народився 20 лютого 1953 року в м. Берестечко Волинської області. Український лікар, громадський діяч. Віце-президент Асоціації дерматовенерологів і косметологів України, голова Тернопільського осередку цієї організації. Заслужений лікар України. В 1977 р. закінчив лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту. У 2003 р. став головним лікарем Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру.
Читайте також
Автор близько 100 наукових публікацій, низки методичних рекомендацій та раціоналізаторських пропозицій. Отримав чимало відзнак, зокрема ордени Богдана Хмельницького 3-го ступеня, Преподобного Агапія Печерського 3-го ступеня та інші вітчизняні й закордонні нагороди.