Об’єднання громад уже дало чимало позитивних змін жителям міст і сіл Тернопільщини. Однією із таких є Шумська громада – там люди працюють злагоджено, разом обирають найважливіші напрямки, які треба розвивати і вирішують, де взяти для цього кошти. Зокрема, спільними зусиллями на території громади роблять дороги, створили ЦНАП, замінюють дахи та вікна у школах, поліпшують умови життя місцевих мешканців.
Читайте також
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
«Шумській об’єднаній громаді сьогодні 2 роки!!! Два роки кропіткої праці яка вилилась в цілий ряд конкретних результатів!!! Так і сьогоднішнє свято не обійшлось без подарунку для громади. Дякуючи співпраці Федерації футболу України, з Шумською ОТГ, наші маленькі футболісти отримали чудове футбольне поле з штучним покриттям!!! Закладаємо фундамент великого футбольного майбутнього Тернопільщини!!!», – написав на своїй сторінці у ФБ народний депутат Тарас Юрик.
Фото: Віктор Смоляк