Смертю на дорозі розпочався понеділок, 24 липня на Тернопільщині. У дорожньо-транспортній пригоді загинув батько трьох дітей – житель села Синява Збаразького району.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Аварія трапилася на трасі Тернопіль-Ланівці-Житомир-Київ, між селами Луб’янки та Синява близько 15:00. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група ГУНП в Тернопільській області, – пише Досьє102.
За словами заступника начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Олександра Марченка, водій автомобіля ВАЗ допустив зіткнення із задньою частиною вантажівки.
– Внаслідок даної автопригоди водій автомобіля “ВАЗ” загинув на місці ДТП, а два пасажира, які перебували в його авто, доправлені в Збаразьку райлікарню. Проводиться огляд місця події під час якого фіксуються сліди даної автопригоди.
Не одразу зрозумів, що сталося і сам водій вантажівки DAF. Чоловік стверджує, що їхав з села Максимівка в напрямку Київщини і в якийсь момент почув глухий удар. Подумав, що вистрілило колесо на автомобілі-причепі. Коли зупинився, то зрозумів, що сталося насправді.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/24/f68f3cc158e6f59a67dd7ca8008f981a.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/24/d42d85d8168361918a7ec959be2bbe92.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/24/14d18dab98220af08eaf251411e68970.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/24/202cc861922ec4796a6183427210925f.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/24/726c4abc07b56700e77f636f7f9b7f3b.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/24/823f66c9d414c3517919fda20fd5b2d7.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/24/73e0f22066e8c0a634e174cbcd2d1b2f.jpg)
– Побачив у дзеркалі заднього виду, що автомобіль “ВАЗ” стоїть на узбіччі. Вийшов надати допомогу. Коли підійшов, то побачив, що водій не подає ознак життя, а пасажири вибираються з авто.
Рідні загиблого кажуть, що загиблий працював лісничим. Цього дня відпросився раніше додому. З ним у авто перебувало ще двоє друзів. Їхньому життю, кажуть правоохоронці, нічого не загрожує. У одного з потерпілих закрита черепно-мозкова травма та рвана рана підборіддя. Його після надання меддопомоги відпустили за місцем проживання. У іншого – травма голови, струс, забійна рвана рана лівого плеча та шийного відділу хребта.
Подія внесена в ЄРДР за статтею 286 частина 2 ККУ. Триває слідство.