Під час традиційного ранкового об’їзду міста очільник Тернополя Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтних робіт на проспекті Злуки, 5. Зі слів очільника Тернополя, на прохання мешканців там буде облаштована екопарковка.
Читайте також
Перегляньте також:
- Владика Теодор Мартинюк: «Наслідуючи великого українського Мойсея, прикликаємо вогонь Духа Святого на свою землю і народ»
- Тернопільський міський стадіон передадуть на 15 років в оренду ФК «Ниві»
– У цьому дворі одночасно з ремонтом проїжджої частини тривають роботи з облаштування заїздів до під’їздів, відмостки будинку. Ще під час виготовлення проектно-кошторисної документації мешканці цього будинку попросили облаштувати у їх дворі екопарковку, щоб збільшити кількість місць для паркування автомобілів, – зазначив Сергій Надал.
Також за останній тиждень підрядники розпочали облаштовувати систему водовідведення на вулиці Бережанській. Продовжують ремонтувати доріжки на вулиці Микулинецька і на вулиці Листопадовій, ремонтують підпірну стіну на вулиці Карпенка.