Тисячі прочан з різних куточків України і навіть з-за кордону вже збираються у Зарваниці. Щороку тут у середині липня відбувається Загальнонаціональна проща.
Водночас багатьох турбує питання, а чи буде безпечним шлях та перебування у Марійському духовному центрі? Як запевнив сьогодні голова Тернопільської ОДА Степан Барна, абсолютно усі служби готові до виконання задач відповідно до свого профілю.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Сьогодні вранці особисто переконався в тому, що наші поліцейські, патрульні, медики, рятувальники – повністю готові до несення служби у ці важливі дні та надання допомоги прочанам, якщо виникне така необхідність. Присутні також військові та співробітники Служби безпеки України», — зазначив очільник Тернопільщини.
Вздовж основних шляхів до Зарваниці також облаштовані пункти з медикаментами, питною водою, є місця для перепочинку.
Фото: Тернопільська ОДА
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/866827bca369c3ee1ff84020d415c800.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/46f5f783d29b15e0fe7e77e86e738cb0.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/08123c831f9b931d8988f757e2a5b7b3.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/1b4d4b582f06925b5050651348657d16.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/c5c6d4d2a85fbabd3c3b3e73403913f2.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/960b2fcb822ed51bfc533461871d4401.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/e877af4b4f80c2985c1f8804d7d7e847.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/139a2f65510b5d57e64608aeb6b07c8d.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/07/15/2a38bc4e268f17507c366fb141a7c8b0.jpg)