Тернопільська «Свобода» виступила проти Трудового кодексу України та назвала його «новітньою панщиною»

Опубліковано:
15 Липня, 2017
Ініційоване фракцією «Свобода» звернення щодо неприпустимості ухвалення запропонованого проекту Трудового кодексу України, адресоване Верховні Раді, Кабміну та Президенту, прийняли під час п’ятого пленарного засідання п’ятої сесії Тернопільської обласної ради.

Вже скоро народні депутати розглядатимуть проект Трудового кодексу України. На думку свободівців, даний законопроект є менш соціально справедливим, аніж чинний Кодекс законів про працю України. З ними згідні й більшість експертів, профспілок і зібрань трудових колективів, які також висловлюють своє занепокоєння.

Читайте також

«Влада надуманою проблемою дискримінації ЛГБТ переймається більше, ніж реальними проблемами українських сімей», – Олег Сиротюк
Не підписуючи закон «Про амністію 2016 року», влада стає на сторону окупаційних військ, – Олег Сиротюк
Міський виборчком поки що не зміг відкликати екс-депутатів «Свободи»

– Різноманітні профспілки, експерти продовжують наголошувати, що пропонований Трудовий кодекс суттєво звужує трудові права українців та профспілок. Якщо його приймуть в Верховній Раді роботодавці матимуть повне право прослуховувати та спостерігати з допомогою відеокамер за своїми працівниками; ніхто законним чином не зможе зупинити бездумного скорочення робочих місць та штучного створення безробіття, адже будуть обмежені права профспілок. Крім того, в Трудовому Кодексі фактично скасований 40-годинний робочий тиждень, а мінімальний розмір додаткової оплати в жодний спосіб не регулюється. Це означає, що роботодавець спокійно зможе примушувати працівника працювати понаднормово, не оплачуючи йому додаткових коштів. Ми, депутати Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода», не можемо ігнорувати таких речей. Відстоюючи думку та гідність українського народу, ми зобов’язані не допустити схвалення цього антисоціального проекту та новітньої панщини, – пояснює голова ТОО ВО «Свобода» Олег Сиротюк.

У зверненні свободівці пропонують залишити чинний Кодекс законів про працю та вносити у нього зміни, які покращать права працівників; перерозподілити податковий тягар з малого та середнього бізнесу на олігархів та їхні бізнес-імперії, тим самим запустити в дію податковий принцип: «малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: