У святі «Місто професій», яке проходило 8 липня, взяли участь представники патрульної поліції.
Захід відбувався у формі інтерактивної гри. Патрульні поліцейські надали можливість учасникам гри посидіти в салоні службового автомобіля перевірили в дії роботу гучномовця, приміряли бронежилети, поясну систему, а також отримали ряд відповідей на запитання у сфері компетенції інспекторів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Крім цього, в ході діалогу з патрульними діти закріпили свої знання у сфері безпеки дорожнього руху. Під час конкурсів та вікторин за правильні відповіді отримували записи у спеціальних паспортах та подарунки від інспекторів.